Designer: Joomla Templates 3.2

(1787–2010)

Winkler Bea - Striczky Péter

Tartalomjegyzék:

Az oldal a következő könyv alapján készült:
A Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Könyvtár, Levéltár és Múzeum kiadványai című sorozat, 9. kötete.
Szerkeszti: Szabóné Szávay Judit
ISBN 978-963-269-136-7
Winkler Bea - Striczky Péter: Az Állatorvos-tudományi Könyvtár, Levéltár és Múzeum története (1787–2010)

Minden tanácsot, ötletet, kiegészítést és javítást szívesen fogadnak a szerzők a következő email címre: winkler.bea (kukac) aotk.szie.hu

Felhasználási feltételek: Creative Commons License Az Állatorvos-tudományi Könyvtár, Levéltár és Múzeum története 1787-2010, Winkler Bea, Striczky Péter műve a Creative Commons Nevezd meg!-Ne add el!-Ne változtasd! 2.5 Magyarország Licenc szerint használható fel.

A kézirat és a nyomtatott könyv elkészültét a NKA Könyvtár Szakmai Kollégiuma támogatta.

A hónap műtárgya

Új könyvek

A hónap irata

Friday the 26th. Állatorvostudományi Egyetem - Hutÿra Ferenc Könyvtár, Levéltár és Múzeum.